Dokonalý úsměv? Víme jak na to. Barva ani tvar zubů už vás trápit nebudou. Při každém ošetření se snažíme dosáhnout dokonalého a přirozeného vzhledu zubů.

Více informací

Pokročilý kaz si někdy žádá léčení kořenových kanálků. Endodontickým ošetřením zachováme zub v dutině ústní, obnovíme jeho funkci a zbavíme vás bolesti.

Více informací

Protetická stomatologie se věnuje náhradě ztracených zubů nebo jejich části. Náhradu vytvoříme na míru tak, abychom dosáhli co nejpřirozenějšího vzhledu a dlouhodobé funkčnosti.

Více informací

Pro profesionální čištění v naší ordinaci využíváme technologii Air-Flow. Díky ní můžeme účinně odstranit zubní pigment i z mezizubních prostor, do kterých se při běžném čištění nedostanete.

Více informací

Bělení zubů odstraní nežádoucí zabarvení skloviny způsobené konzumací nejrůznějších nápojů a potravin. Naše metody vám bezpečně zajistí zářivý úsměv a mají dlouhodobý účinek.

Více informací

Konzervativní ošetření se skládá z léčby zubních kazů, onemocnění zubní dřeně nebo poškození způsobených například úrazem. Při léčbě nahrazujeme vzniklý defekt zubu správně zvolenou výplní.

Více informací

Parodentóza je zánětlivé onemocnění závěsného zubního aparátu. Na naší ambulanci ji včas odhalíme a zahájíme vhodnou léčbu, aby nedošlo ke ztrátě zubů.

Více informací

Rentgenový snímek pomůže odhalit i nepatrná poškození zubu a je nedílnou součástí komplexního vyšetření při zubní prohlídce. Diagnostiku se přitom dozvíte během chvilky.

Více informací

Nově prořezané zuby jsou k zubnímu kazu mnohonásobně náchylnější. Pečetění fisur je velmi účinná preventivní metoda, která chrání dětský chrup před vznikem kazu.

Více informací

Fluoridací zubů u dětí snížíme riziko tvorby zubního kazu a zároveň podpoříme odolnost skloviny. Tato metoda je velmi jednoduchá a rychlá.

Více informací

Postaráme se i o váš úsměv

Bouráme mýty o tom, že krásný úsměv musí bolet. Všechna ošetření provádíme s precizností a citlivým přístupem. Základem je správná komunikace. Vždy vysvětlíme podstatu problému a možnosti vhodných řešení.

Komplexní péče pro děti a dospělé

Zajišťujeme péči pro všechny věkové kategorie. Postaráme se o zuby dětí i babiček. Naplánujte si u nás prohlídku společně a ušetřete si složité dojíždění. Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.

Profesionalita a odborná kvalifikace

Svěřte se do rukou našich specialistů. Pravidelně si rozšiřujeme znalosti o ty nejnovější léčebné postupy. Při ošetření používáme moderní technologie a prvotřídní materiály. Samozřejmostí je plně vybavené rentgenové pracoviště.

Bezbolestné ošetření zubů

Moderní zubní péče nemá být bolestivá. Ze zákroků nemusíte mít strach, při výkonech je u nás samozřejmostí lokální anestezie u dospělých i dětí.

Dbáme na prevenci

Velký důraz klademe na dentální hygienu, která napomáhá předcházet vzniku zubního kazu, jeho zvětšování a také paradentóze. Naučíme vás, jak správně zuby čistit, a jaké pomůcky používat pro dosažení těch nejlepších výsledků.

Přizpůsobíme se vašim časovým možnostem

Objednejte se u nás e-mailem, telefonicky či osobně. V případě potřeby vám zajistíme individuální termín na stomatologii i dentální hygienu. Plánujeme ošetření tak, abychom na každý zákrok měli dostatek času.

Estetická stomatologie

Díky moderním postupům a technologiím se může pyšnit krásnými zuby opravdu každý. Ať už vás trápí barva nebo tvar vašich zubů, vždy se postaráme o to, abyste byli se svým úsměvem spokojeni.