Naše ordinace

Dbáme na to, abyste se u nás cítili co nejlépe. Všechny ordinace jsou vybaveny špičkovou technologií, která nám pomáhá provádět zákroky rychleji a kvalitněji.

Díky čtyřem lékařům máme krátké objednací doby a vyhnete se zbytěčnému čekání v čekárně.

Jsme smluvním partnerem všech zdravotních pojišťoven.

Naše služby
Tým profesionálů

U nás jste v dobrých rukou

Ze zkušeností víme, že nejlepších výsledků dosáhneme neustálým sledováním nových postupů a trendů. Proto se pravidelně účastníme kurzů a přednášek od špičkových zubních specialistů. Přesvědčíme vás, že zdravý a krásný úsměv nemusí bolet. Ošetření díky moderním technologiím provádíme kvalitně, rychle a bezbolestně.

Snažíme se klienty aktivně zapojovat do léčby a motivovat je k péči o vlastní chrup. Dbáme na to, aby rozuměli podstatě onemocnění a vysvětlujeme jim povahu veškerých zákroků. Problémy se zuby řešíme vždy individuálně a s pochopením. Tímto přístupem chceme omezit zbytečný strach z ošetření. Kromě češtiny se s námi domluvíte i anglicky a německy.

  MDDr.Lenka Gondžárová
   MDDr. Juraj Stolár
    MUDr. Jelenka Klímová
     MUDr. Danuše Slámová
      sestra Denisa Kvapilová
       sestra Valerie Vaverková
       Šetříme váš čas

       Komplexní péče na jednom místě

       Proč plýtvat časem při přejíždění z jedné ordinace do druhé? Nabízíme všechny dostupné stomatologické služby pod jednou střechou.

       Jak to u nás funguje? Na ošetření jednotlivých klientů si necháváme vždy dostatek času. V první fázi řešíme bolestivé problémy a poté přejdeme k méně závažným věcem. Důkladně s vámi projednáme léčebný plán včetně finanční rozvahy a společně vybereme vhodnou variantu ošetření.

       Objednejte se

       Přijímáme i nové pacienty.