Naše ordinace

Dbáme na to, abyste se u nás cítili co nejlépe. Všechny ordinace jsou vybaveny špičkovou technologií, která nám pomáhá provádět zákroky rychleji a kvalitněji.

Jsme smluvním partnerem všech zdravotních pojišťoven.

Naše služby
Tým profesionálů

U nás jste v dobrých rukou

Ze zkušeností víme, že nejlepších výsledků dosáhneme neustálým sledováním nových postupů a trendů. Proto se pravidelně účastníme kurzů a přednášek od špičkových zubních specialistů. Přesvědčíme vás, že zdravý a krásný úsměv nemusí bolet. Ošetření díky moderním technologiím provádíme kvalitně, rychle a bezbolestně.

Snažíme se klienty aktivně zapojovat do léčby a motivovat je k péči o vlastní chrup. Dbáme na to, aby rozuměli podstatě onemocnění a vysvětlujeme jim povahu veškerých zákroků. Problémy se zuby řešíme vždy individuálně a s pochopením.

  Dr. Ivanna Ščerbyna
   Dr. Nazar Ščerbyna
    MDDr.Lenka Gondžárová
     MUDr. Jelenka Klímová
      sestra Jana Moučková
       sestra Radka Studená
        sestra Valerie Vaverková
        Šetříme váš čas

        Komplexní péče na jednom místě

        Proč plýtvat časem při přejíždění z jedné ordinace do druhé? Nabízíme všechny dostupné stomatologické služby pod jednou střechou.

        Jak to u nás funguje? Na ošetření jednotlivých klientů si necháváme vždy dostatek času. V první fázi řešíme bolestivé problémy a poté přejdeme k méně závažným věcem. Důkladně s vámi projednáme léčebný plán včetně finanční rozvahy a společně vybereme vhodnou variantu ošetření.

        Objednejte se